HAYALLERİMİ SINIRSIZ KURUYORUM VE HAYALLERİMİN HAYATIMA GEÇMESİNİ SEVİYORUM.

Mani̇sa Şehzade Büro Müdürü
Platin Öncü Seher Uçar

1982 Almanya Doğumluyum ,Evli,  2 Çocuk Annesiyim

13 Yıldır Ersağ Firmasıyla Çalışıyorum.

 Ersağ Çamaşır Tozları ve 100 TL ile Başladım . Sistemde Hemen Kariyer Atlamış Olmam Üyeler Yaptığımdaki Kazanç Sistemi Çok İlgimi Çekti. 

Network Marketing Kazanç Sistemleri Hakkında Bilgim Olmuştu. 

 Ersağ Dualarımın , Hayallerimin Şirketi Olarak Karşıma Çıktı. Çok Şükür. Bin Şükür.

Ersağ Ürünleri Kullanan Üyelerim Memnuniyetin Ötesinde Allah Razı Olsun, İyi Ki Bizi Ersağ ile Tanıştırdın Diyorlardı . Dua Ediyorlardı. İlgimi Çekmişti.

İşimi Bulmuştum. Dualarımla Rahmet ile Gelen Gönülden Bağlandığım Bir İşim Olmuştu. 

Üye Olduktan Sonra, İlk Katıldığım, Ersağ’ın Büyük Seminerinde Sadece Seyrediyordum. Baktım İnsanlar Benim Gibi , Hatta Bu Kişiler Bu İşi Nasıl Başarmış Dediğim İnsanlar Vardı. Şirketimiz Samimiydi . İçimdeki Tüm Sorulara Cevap Almıştım. Bu Büyük Seminerden Sonra Her şey Çok Farklı Oldu . Ersağ Sevdası Gönlüme İşlendi Sanki Yürekten Bir İnanç Olmuştu. Benim İçin Bunlar Önemliydi. Seminerin Çıkışında, Şirketimle Vedalaşırken Değerli Yönetim Kurulu Başkanım Bekir Sârı Bey’e Dedim Ki: 

 “ İyi̇ Ki Ben Bu Seminere Geldim. Göreceksiniz Ben Bu İşi Bundan Sonra Çok Daha Farklı Çalışacağım. ”

Değerli Dostlarım , Ersağ Şirketimde Öncelikle Benim Gibi İnsanlara Hizmet Gayesiyle Yola Çıkmış, Ürünleriyle, Sistemiyle, Şirketim Tüm Samimiyetleriyle, Cömertlikleriyle Dünya İnsanlarına Umut Olmak İçin Çalışıyorlardı. O Seminerde Fark etmiştim. Gerçekten Dönüm Noktamdı Diyebilirim.

Ersağ Bir Aşktır .Bir Sevdadır Benim Gönlümde ve Gözümde 

Sevdayla Aşkla Tüm İnsanlığa Hizmet İçin Yola Çıktı Seher Uçar.

Sevdayla Aşkla Ayırım Etmeden Yoluna Devam Edecek .

Bir Üründen Ne Çıkar Diyenler ? 

İnsanlığa Değer Katan , Hizmet Eden Ürünleriniz Varsa Dünyayı Fethedebilir. Gönüller ’de Işık Yakar , Ordu Olur, Dua Alır Yürürsünüz. Teşekkürler Ersağ

Kariyerler Basamaklarını Hızla Çıktım ,Özel Eğitimler Aldım .Eğitim Aldığım Konularda, Eğitmenliklerini Aldım- Öğrendim -Öğrettim-Öğrettikçe Kazandım Her Aldığım Eğitim Kazancımı Artırdı,  Samimiyetle . Sevdayla, Sabırla, Başarılar Arka Arkasına Geldi, Ersağ Manisa Şehzade Büro Müdürü Platin Öncüyüm,

Daha Tecrübeli. Daha Kararlı . Daha Planlı, Daha Hedefli Çalışıyorum. Rabbim Ekiplerimden Binlerce Büro Çıkmasını Nasip Eylesin İnşallah.

ERSAĞ’dan Kazancımla, Evimi Aldım, Arabamı Aldım,  Çalışma Performansına Göre Her Ay Artan Kazancım Var Şükür . 

İnan’ın – İsteyin – Harekete Geçin – Pes Etmeyin- Samimi ( Gönülden ) Olun- Selam Verin Gelin Birlikte Ekibinizi Kuralım 

Ersağ Gözlerimi Çaktıran . Yüreğimi Coşturan , Binlerce İnsana Sağlık, Kazanç ,Huzur, Mutluluk, Hizmet, Üreten ,Kaliteli Ürünleri ile Dünya Markası – Para Kazandıran Sistemi ile Dünyada En Çok Kazandıran Network Marketing Şirketi , Bir Dünya Markası 

Sizde Hayallerinize Bir Adım Atın . Sağlıklı Yaşama Adım Atın . Biz Yardımcı Olalım , Bilgi ve Deneyimimizle Kısa Sürede Ekibinizi Kuralım, Kazanmaya Başlayın .

Bana bu İmkânları Tanıyan Öncelikle Ersağ İle Tanışmama Sebep Olan Sponsorlarıma, Ersağ Şirketime, Benimle Birlikte Yürüyen Yol Arkadaşlarıma, Çok Teşekkür Ederim. 

Sevgilerim ve Saygılarımla  

Manisa Şehzade Büro Müdürü

Platin Öncü Seher Uçar